Bize Yazın Sık Kullanılanlara Ekle Anasayfam Yap
  İçerik
  Anasayfa
  Neden KSK?
  Müracat
  Eğitim Köşesi
  İletişim
  Derslikler
  Araçlar
  Genel Bilgi
  Işıklı Trafik İşaretleri
  Azami Hız Sınırları
  Hız Kuralları
  İlk Yardım Nedir?
  Motor Nedir?
  Süspansiyon Sistemi
  Bakımlar
  Anket
Kursumuzdan Memnunmusunuz?
Evet

  Uygulama
  Göz Testi
  Göz Testi -2
  Renk TestiAktif Ziyaretçi


Toplam

 301912

Neden KSK? | KAĞITHANE SÜRÜCÜ KURSU | sürücü kursları | sürücü |ehliyet
Neden KSK?

Sayın Sürücü Adayı......

          Bilgi çağını yaşamakta olduğumuz 21. Yüzyılda ulaşım insanoğlunun en temel gereksinimlerinden birini teşkil etmektedir.
          Günümüzde her şeyin zamanla yarış ettiği, boşa geçen her saniyenin bile büyük bir kayıp olduğu herkes tarafından tartışmasız kabul edilen bir gerçekçilik haline gelmiştir.
Her yıl dünyada trafik kazalarından ölen ve yaralanan kişi sayısının yanında milyarlarca liralık maddi hasarın da meydana geldiği düşünülürse trafiğin ve daha da önemlisi trafik eğitiminin önemi daha da iyi anlaşılmış olur. İnsanlar trafikle günlük hayatta o kadar iç içedirler ki, trafik günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Trafiğin olmadığı yani ulaşım araçlarının olmadığı bir dünya düşünülebilir mi? Tabi ki hayır.
Günümüzde ülkelerin gelişmişlik seviyelerinin bir ölçüsüde trafiktir. Bir ülkenin yük ve yolcu taşımacılığında kullandığı araçlara, ulaşım hızını ve insanların trafik kural ve kaidelerine uyup uymadıklarına bakarak, o ülkenin ne kadar gelişmiş veya az gelişmiş bir ülke olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde yapılması planlanan çoğu organizasyonlar, organizasyon komiteleri tarafından denetlenirken en çok dikkat edilen hususların başında trafik ve ulaşım gelmektedir.
          Kullandığımız araçlar; trafik kurallarına riayet edilmediği, araçlar bilinçli olarak kullanılmadığı ve bakımları düzenli olarak yaptırılmadığı takdirde "TRAFİK CANAVARI" na dönüşür. Hemen hemen hepimiz bu TRAFİK CANAVARI'yla aynı sahnede rol almışızdır. Belki baş rolde bekli de fıgüran olarak... Kim bu "TRAFİK CANAVARI" ? Aslında çok yakından tanıyoruz. eğitimsiz ben, eğitimsiz sen, eğitimsiz o, eğitimsiz siz yani hepimiz.
          İnsan sağlığı, hayatı en değerli hazinelerden daha kıymetlidir. Bu gerçekleri ışığı altında 17 ŞUBAT 1994 yılında çağdaş modern bir eğitim anlayışı, deneyimli eğitim kadrosu ve konusunda uzman personeliyle yola çıkarak "KAĞITHANE SÜRÜCÜ KURSU" nu kurduk. Çünkü insan hayatına önem veriyoruz.
          Kurulduğu günden itibaren hizmeti, hoşgörü ve samimiyeti, saygı ve sevgiyi kendimize rehber edindik. bizim için esas olan ticaret değil insana hizmettir. Bugüne kadar KAĞITHANE SÜRÜCÜ KURSU 15.000 leri aşan kursiyerleri ile büyük bir aile konuma ulaşmıştır. Çünkü bizden ehliyet alan herkesi kursumuzun birer mensubu olarak kabul ediyoruz. sizlerinde katılımı ile yüzbinlerle ifade edilen bir aile topluluğunu hedefliyoruz. Sadece söylemiyoruz, iddia ediyor ve inanıyoruz ki; biz her yönü ile herkesten farklıyız.

          Bizi farklı kılan insana verdiğimiz değer ve hizmet anlayışıdır.

          Biz kendimize güveniyoruz, bu güveni sizlerle palaşmak istiyoruz..

          Gelin tanışalım, farkı bizimle yaşayın...

     TRAFİK CANAVARI olmadan ehliyet sahibi olmak istiyorsanız, sizleri kursumuza davet ediyoruz.

Ahmet SULU
KURUCU   

 
 
  Bize Yazın

  Eğitim


  DUYURULAR ...
  E-SINAVI HAKKINDA
E-SINAVI HAKKINDA ..

YENİ DÖNEM KAYITLARI HK.
E-sınav (Randevulu) KAYITLA..

E-Sınav (Randevulu) SINAVI DERS PROGRAMI
E-Sınav (Randevulu) olan sınavın d..

Başarısız Olan Adaylar Hk.
E-Sınavlarda başarısız olan adaylar..

  Çevrimiçi Testler
  Trafik
  İlk Yardım
  Motor
  Faydalı Linkler
  Eğitek MTSAS
  Milli Eğitim Bakanlığı
  Ceza ve MTV Sorgulama
  Araç ve Ceza Sorgulama
  T.C. Kimlik No
  Telefon Rehberi
  E - Devlet